Andrzej Wąsowski

+48 601 334 824 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Radca Prawny Andrzej Wąsowski (2011) jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (1996). Miastem, z którym związał się od samego początku swojej kariery, jest Warszawa.

W latach od 1998 do 2013 pracował w pionie restrukturyzacji i windykacji Kredyt Banku S.A. w Warszawie.

Posiada doświadczenie w zakresie zarządzania wierzytelnościami zagrożonymi, w tym procesami restrukturyzacyjnymi i windykacyjnymi oraz oceną ryzyka kredytowego. Andrzeja Wąsowskiego wielokrotnie angażowano jako przedstawiciela Banku w radach wierzycieli upadłych przedsiębiorstw oraz nadzorował i kierował zespołem pracowników zajmującymi się windykacją wierzytelności kredytowych.

Po zdanym egzaminie radcowskim Andrzej Wąsowski zajął się sprawami z zakresu nieruchomości (m.in. dla Zarządu Mienia Skarbu Państwa w mieście Warszawa), prawa spadkowego i rodzinnego, a także sprawami gospodarczymi, w których to dziedzinach z sukcesem reprezentował interesy swoich mocodawców.