Kancelaria Radców Prawnych Przedpełski, Wąsowski, Lorek powstała na bazie blisko dwudziestoletniego doświadczenia w bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, które – wraz ze zdobytą w tym czasie wiedzą – pragniemy wykorzystywać z pożytkiem dla Naszych Klientów.
W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na efektywność w realizacji wyznaczonych przez klientów celów oraz osiąganie jak najlepszych rezultatów w racjonalnym czasie. Dlatego też wszelkie działania – zarówno doradcze, jak i kroki prawne – podejmujemy w oparciu o identyfikację problemów i wybór najbardziej optymalnych, w tym również niestandardowych, sposobów ich rozwiązania.
Jako pracownicy instytucji finansowych na co dzień współpracowaliśmy z renomowanymi kancelariami prawnymi, również jako odbiorcy usług prawnych. To rzadkie dla wielu radców doświadczenie pozwala nam jeszcze lepiej zrozumieć Naszych Klientów i ich potrzeby oraz oczekiwania względem naszej kancelarii.
Znajomość i zrozumienie rzeczywistych potrzeb klientów oraz nasz dotychczasowy dorobek zawodowy zdecydowały o niestandardowej ofercie kancelarii, która obejmuje usługi prawne standardowo świadczone przez profesjonalnych pełnomocników – adwokatów i radców prawnych – oraz usługi z zakresu szeroko pojętego doradztwa biznesowego.

Dlaczego Klienci wybierają naszą kancelarię?

 • Doświadczenie
  Jesteśmy Zespołem Radców Prawnych szczycących się blisko dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym, które każdy z nas zdobywał pracując w renomowanych instytucjach finansowych.
 • Zaufanie i dyskrecja
  Wiemy jak ważne we współpracy z radcą prawnym jest zaufanie. Wiemy również, że pierwszym krokiem do budowania relacji opartych na zaufaniu jest dyskrecja. Naszym Klientom gwarantujemy pełną dyskrecję oraz podejmowanie działań w ich najlepiej pojętym interesie.
 • Filozofia WIN-WIN
  Prowadząc sprawy opieramy się na filozofii działania win-win, która polega na szukaniu szybkiego, zadawalającego obydwie strony rozwiązania problemu. Dzięki temu Nasi Klienci mogą koncentrować się na realizacji swoich celów biznesowych, zamiast tracić czas i środki finansowe w długotrwałych postępowaniach procesowych.
 • Wszechstronność
  Wiedza i doświadczenie radców tworzących Naszą Kancelarię, nabyte podczas długoletniej pracy w największych instytucjach finansowych w Polsce, pozwala nam realizować projekty obejmujące różnorodne pola działalności biznesowej.