Interes klienta – to cel, jaki stawia sobie zawsze na pierwszym miejscu „Przedpełski, Wąsowski, Lorek” Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska, działająca w Warszawie. Mając wieloletnie doświadczenie, świadczymy profesjonalne usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Pracujący w kancelarii radcy prawni przeanalizują dokładnie każdy problem pod kątem zagrożeń prawnych oraz przedstawią możliwości rozwiązania go.

Warszawska kancelaria radców prawnych to miejsce, do którego możesz zgłosić się, jeśli będziesz miał do załatwienia sprawy spadkowe lub inne z zakresu prawa cywilnego czy karnego. W ramach obsługi firm nasz radca prawny pomoże w takich przypadkach jak postępowania upadłościowe czy przekształcenia własnościowe.

Dobry radca prawny w Warszawie? Znajdziesz go z pewnością w naszej kancelarii radców prawnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi szczegółowymi usługami prawnymi, które świadczy prowadzona przez nas kancelaria radców prawnych. Skorzystaj z pomocy zaufanych radców prawnych.

Witold Przedpełski

+48 601 460 302 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Radca Prawny (2010), absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (1995) oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (2004)...
(Czytaj więcej)

Andrzej Wąsowski

+48 601 334 824 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Radca Prawny (2011), absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (1996)...
(Czytaj więcej)

Tomasz Lorek

+48 530 823 223 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Radca Prawny (2014), absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (1996)...
(Czytaj więcej)

Jakub Gągała

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jakub Gągała jest aplikantem radcowskim wpisanym na listę aplikantów Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie...
(Czytaj więcej)

Łukasz Marczyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Łukasz Marczyk jest absolwentem wydziału Prawo Kanoniczne, specjalizacja Kanoniczna – Cywilna na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (2012 r.), jak również absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na kierunku Prawo w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie (2014 r.)...
(Czytaj więcej)