Tomasz Lorek

+48 530 823 223 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Radca Prawny Tomasz Lorek (2014) jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (1996). Miastem, z którym związał się od samego początku swojej kariery, jest Warszawa.

W latach od 1997 do 2015 roku pracował w pionie bankowości inwestycyjnej oraz pionie restrukturyzacji i windykacji Kredyt Banku S.A., a następnie Banku Zachodniego WBK S.A na terenie miasta Warszawa. Tomasz Lorek posiada doświadczenie z zakresu funkcjonowania organów m.in. warszawskich spółek prawa handlowego oraz wieloletnie doświadczenie w restrukturyzacji wierzytelności kredytowych o różnym stopniu skomplikowania transakcji i o istotnym zaangażowaniu kapitałowym. Pełnił funkcję członka organów spółek kapitałowych. Radcę prawnego Tomasza Lorka zatrudniano również jako pełnomocnika Kredyt Banku S.A. oraz spółek Grupy Kredyt Banku S.A. na zgromadzeniach wspólników i akcjonariuszy.