Od początku swojej działalności Kancelaria Radców Prawnych Przedpełski, Wąsowski, Lorek specjalizuje się w sprawach trudnych, które wymagają wiedzy, doświadczenia i nieszablonowych rozwiązań. Warszawa to miasto, w którym znajduje się jej siedziba.

Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę doradczą – w tym doradztwo prawne, biznesowe i finansowe – oraz szereg usług prawnych. Wszelkie usługi świadczymy w oparciu o filozofię win-win, dzięki czemu dla naszych mocodawców osiągamy maksimum korzyści w optymalnie jak najkrótszym czasie. Ponadto w przypadku sporu między dotychczasowymi partnerami biznesowymi, stosowane przez nas metody postępowania pozwalają na szybkie zażegnanie konfliktu, przy jednoczesnej możliwości późniejszej dalszej współpracy stron. Każdy zatrudniony u nas radca prawny zawsze stara się znaleźć rozwiązanie najkorzystniejsze dla każdego z klientów.

Realizowane przez nas usługi prawne opierają się na właściwym stosowaniu przepisów prawa oraz doświadczeniu nabytym w wyniku zrealizowania wielu różnych transakcji jak i zebranym w toku procesów sądowych.

Kancelaria radców prawnych – kompleksowa obsługa prawna

Jeśli będzie Ci potrzebny radca prawny w Warszawie, wiesz, gdzie go szukać. „Przedpełski, Wąsowski, Lorek” Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska to miejsce, w którym możemy klientom zaoferować wsparcie prawne w wielu tematach.

Wśród spraw, którymi na co dzień się zajmujemy, są takie zagadnienia jak postępowanie upadłościowe. W tego typu przypadkach pomagamy w przygotowaniu ogłoszenia o upadłości oraz reprezentujemy klienta na wszystkich etapach postępowania upadłościowego lub naprawczego.

Nasza obsługa doradcza i prawna obejmuje także przekształcenia własnościowe, które mogą dotyczyć np. firm rodzinnych.

Często też odwiedzają nas klienci, których dotyczą sprawy spadkowe związane z dziedziczeniem ustawowym lub testamentowym. W takiej sytuacji radca prawny jest osobą, która przedstawia różne rozwiązania, doradza i realizuje ostateczny kierunek działań.

Obszar działalności kancelarii obejmuje takie usługi prawne jak:

  • obsługę prawną wierzycieli i dłużników,
  • obsługę spraw cywilnych i karno-gospodarczych,
  • obsługę przekształceń własnościowych i transferów majątkowych,
  • pomoc przedsiębiorcom,
  • pomoc obcokrajowcom prowadzącym działalność gospodarczą na terenie RP,
  • pozyskiwanie finansowania na inwestycje,
  • obsługę prawną nieruchomości.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą usług prawnych, jaką proponuje nasza kancelaria radcowska. W razie wszelkich pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Nasi radcy prawni służą pomocą na każdym etapie sprawy. Realizowane przez nas usługi prawne dotyczą zarówno doradztwa, jak i reprezentacji klienta przed instytucjami czy sądem.