Witold Przedpełski

+48 601 460 302 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Radca Prawny Witold Przedpełski (2010) jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (1995) oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (2004).

W latach od 1995 do 2012 pracował kolejno w pionach bankowości inwestycyjnej, restrukturyzacji i windykacji oraz bankowości korporacyjnej największych banków w Polsce: Banku Handlowego w Warszawie SA, BRE Banku SA, Credit Lyonnais Bank Polska SA, Westdeutsche Landesbank Polska SA, Kredyt Banku S.A. oraz Banku BPH SA (GE Capital Group). Doświadczenie zawodowe – poza miastem Warszawa - zdobywał także podczas staży zagranicznych w: WestLB Vostok (Moskwa), WestLB Girozentrale AG (Duesseldorf) i KBC Bank N.V. (Bruksela).

Witold Przedpełski posiada bogate i wieloletnie doświadczenie w ocenie ryzyka kredytowego i biznesowego. Radca prawny z Warszawy specjalizuje się w zarządzaniu wierzytelnościami zagrożonymi, w tym procesami restrukturyzacyjnymi i windykacyjnymi, pozyskiwaniem finansowania na rynku kapitałowym, jak i kredytowaniem w ramach konsorcjów bankowych, w tym dużych projektów nieruchomościowych oraz innych projektów inwestycyjnych. W ramach indywidualnej praktyki - Kancelarii Radcy Prawnego Witolda Przedpełskiego, której siedzibą jest Warszawa - specjalizował się w obsłudze spółek prawa handlowego oraz indywidualnych przedsiębiorców i związanych z tym spraw cywilno-gospodarczych oraz karno-gospodarczych.